Inwestycje warte zachodu

Nasze projekty realizujemy z dbałością o każdy detal. Inwestujemy w pozytywne przeżycia i emocje, których dostarczają zapierające dech w piersiach widoki, ekskluzywne apartamenty oraz inspirujące otoczenie. Wieloletnie doświadczenie na rynku deweloperskim sprawia, że rozumiemy potrzeby Klientów i potrafimy sprostać ich najwyższym wymaganiom.

Vacation Investments – nowoczesne projekty dla wymagających

Vacation Investments to generalny wykonawca i przodujący inwestor na rynku nieruchomości. Cenne doświadczenie czyni nas ekspertami w swojej dziedzinie, o czym świadczą dotychczasowe realizacje mieszkaniowe, hotelowe i biurowe.

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy bez reszty poświęcają się swojej pracy. Wspólne działania naszych specjalistów pozwalają sprawnie koordynować prace związane z planowaniem, sprzedażą, marketingiem i zarządzaniem inwestycjami. Dzięki temu od lat tworzymy silną i rozpoznawalną markę na polskim rynku deweloperskim.

Chcesz odnieść sukces w sektorze inwestycyjnym? Z przyjemnością staniemy się jego częścią.

Apartamenty inwestycyjne to doskonały sposób na lokatę kapitału

Dynamiczne zmiany gospodarcze jednoznacznie wskazują na konkretne formy lokowania swoich oszczędności. Inwestycja w apartament to jedna z najlepszych metod pomnażania kapitału, o czym nieustannie przekonują się nasi klienci. Obiektem zainteresowania coraz częściej stają się apartamenty premium, które – dzięki swoim unikalnym cechom – odporne są na kryzysy uderzające w branżę nieruchomości. Co wyróżnia luksusowe inwestycje? Atrakcyjna lokalizacja i idący za nią wyjątkowy widok, a także liczne udogodnienia, dzięki którym nieruchomość nabiera prywatnego charakteru – oto cechy poszukiwane przez urlopujących rodaków.

Szacuje się, że inwestycja w apartamenty charakteryzuje się stopą zwrotu na poziomie 7-9 procent w skali roku. To oznacza realny dochód, umożliwiający spłatę rat kredytu lub Twój czysty zysk z najmu nieruchomości. Każde nasze przedsięwzięcie zlokalizowane jest w atrakcyjnych rejonach turystycznych, co jest gwarantem w kwestii generowania przychodu.

Zespół specjalistów Vacation Investments doskonale zna specyfikę sektora inwestycyjnego i celnie odpowiada na aktualne zapotrzebowanie naszych klientów. Dzięki dogłębnym analizom podejmujemy trafne decyzje deweloperskie, których przedmiotem są apartamenty inwestycyjne w górach, nad morzem oraz w wielu miastach Polski.

Apartament inwestycyjny a mieszkanie – gdzie ulokować swoje oszczędności?

Sektor nieruchomości inwestycyjnych przeżywa prawdziwy boom. To w Polsce młody rynek, jednak rozwija się bardzo dynamicznie. Apartamenty inwestycyjne powstają nie tylko w kurortach turystycznych, ale i w dużych miastach, stając się biznesową bazą noclegową. Wynajem krótkoterminowy okazał się bezpiecznym sposobem na mnożenie kapitału, co zachęca potencjalnych inwestorów do zakupu nawet więcej niż jednej nieruchomości.

Rozważając wybór: apartament inwestycyjny a mieszkanie, z łatwością można zorientować się, że przychody z najmu długoterminowego są stałe. Z kolei inwestycja w apartament, przy dobrej strategii i umiejętnym zarządzaniu najmem, przynosi nieporównywalnie większe zyski. To atrakcyjny skrót finansowy dla osób, chcących czerpać maksimum korzyści z zakupu takiej nieruchomości.

Inwestycja w apartamenty ma jeszcze jedną zaletę. Bieżąca sytuacja gospodarcza wpływa na wartość nieruchomości, co przekłada się na opłacalność Twojej inwestycji. Chcąc sprzedać swój apartament po latach, z dużym prawdopodobieństwem zrobisz to ze sporym zyskiem.

 

Vacation Investments – zawsze owocna współpraca

Od ponad 40 lat w zakresie naszej działalności znajdują się apartamenty inwestycyjne o wysokim standardzie. Mamy doświadczenie w tworzeniu obiektów zarówno nad morzem, jak i w górach oraz w dużych miastach. Nasze inwestycje wyróżnia bezkompromisowa jakość wykonania, która idzie w parze z zachodnimi standardami. Z dumą można powiedzieć, że apartamenty inwestycyjne nad morzem i w górach, powstające pod naszym szyldem, są synonimem współczesnej turystyki i nie odbiegają jakością od obiektów wznoszonych na prawdziwie europejskim poziomie.

Chcesz stać się częścią naszych projektów? Nieustannie udowadniamy, że pasywny dochód już dawno przestał być mitem. Mnożenie zysków bez konieczności wykonywania stałej pracy stało się realne dzięki możliwościom, które dla Ciebie stwarzamy. Apartamenty inwestycyjne w górach czy nad morzem? Podejmij właściwą decyzję i zacznij zarabiać na zarządzaniu swoimi aktywami.

Nie warto zwlekać z zakupem

W Vacation Inverstments jesteśmy zdania, że inwestycja we własną nieruchomość pozwoli Ci szybciej osiągnąć wolność finansową. Dlaczego apartamenty inwestycyjne to temat godny uwagi? Ceny nieruchomości nieustannie pną się w górę. Trend wzrostowy nadal się utrzymuje, a dobrej passy wśród nabywców nie był w stanie przerwać nawet koronawirus.

To wystarczający dowód na to, że rynek deweloperski to jedna ze stabilniejszych gałęzi gospodarki, która wychodzi z kryzysowych sytuacji obronną ręką. Ceny nieruchomości systematycznie rosną od lat, co jest bezpośrednim wynikiem wysokiego popytu na apartamenty inwestycyjne nad morzem, w górach lub w mieście. Kolejnym czynnikiem są zwiększające się koszty realizacji, a także rosnące ceny materiałów budowlanych. Do aktualnej sytuacji również przyczyniła się inflacja.

Specjaliści są zdania, że trend wzrostowy będzie się utrzymywał. Kryzys epidemiczny przyczynił się do obniżenia oprocentowań, przez co gromadzenie środków pieniężnych na lokatach przestało być opłacalne. Do tego notuje się rekordowo niskie stopy procentowe w kredytach hipotecznych, co czyni tę ofertę banków niezwykle atrakcyjną. Warto zdać sobie sprawę z przejściowego charakteru tej sytuacji, co ma swoje odzwierciedlenie w bankach – inwestorzy masowo zaciągają kredyty na zakup nieruchomości, z których będą mogli czerpać zyski przez kolejne lata. Chcesz znaleźć się w tym gronie? Nie zwlekaj, działaj!

Zainwestuj w apartamenty nad morzem

Rozważając inwestycję w apartamenty, warto wybrać te, które powstały w standardzie premium. Budowane są przeważnie w topowych lokalizacjach, wyróżnia je unikalność, a ich niewątpliwą zaletą jest ograniczona podaż. Sprawdź naszą inwestycję w Kołobrzegu – hotel Baltic Wave oddalony jest zaledwie o 200 metrów od plaży, a wśród licznych udogodnień znajdują się m.in. basen infinity edge, strefa SPA premium, kawiarnia widokowa i restauracja.

Inwestuj, wynajmuj i zarabiaj!