05.05.2022

Apartamenty wakacyjne Casa Baila – nowość w ofercie Vacation Investments

Casa Baia to nowa inwestycja w ofercie sprzedaży Vacation Investments położonaok. 250 m od plaży. Spółka Vacation Investments, zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji deweloperskich, będzie odpowiadała za wsparcie sprzedaży tej kameralnej nadmorskiej inwestycji realizowanej przez Pekabex Development  w Helu.

Apartamenty wakacyjne nad morzem

Casa Baila to elegancki apartamentowiec powstający w centrum miasta Hel zaledwie ok. 250 m od plaży. Nowoczesny 4-kondygnacyjny budynek z antresolą zaoferuje 69 apartamentów wypoczynkowych i inwestycyjnych. W sprzedaży znajduje się szeroka oferta lokali o atrakcyjnych układach – od kompaktowych 25 m²lokali, po przestronne apartamenty z antresolą i dostępem do tarasu na dachu.

Wszystkie lokale w inwestycji będą doskonale doświetlone dzięki przestronnym oknom i w zależności od usytuowania wyposażone w ogródki, zielone tarasy, przeszkolone balkony lub antresole z indywidualnym wyjściem na dach. W ofercie sprzedaży znajdują się także miejsca postojowe w garażu podziemnym. Inwestycje charakteryzuje unikatowa architektura bryły i części wspólnych budynku oraz atrakcyjne zielone patio dostępne dla mieszkańców wyposażone w designerski plac zabaw i strefę relaksu.

 

Inwestycje w apartamenty

Apartamenty sprzedawane są wyłącznie w opcji wykończenia pod klucz w wysokim standardzie w wybranym przez klienta stylu: Boho, Skandi lub Marine. Klienci zainteresowani inwestycyjnym zakupem nieruchomości będą mogli skorzystać z usługi zarządzania najmem.

 

Lokalizacja pod turystów

Hel położony jest w województwie pomorskim na cyplu Mierzei Helskiej nad Morzem Bałtyckim. Uwielbiany przez turystów ośrodek i kąpielisko nadmorskie. Dzięki swojemu położeniu szczególnie uwielbiane przez amatorów sportów wodnych jak windsurfing i kitesurfing. Hel charakteryzuje piaszczysta plaża od strony zatoki i otwartego morza, które oferują różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu, zarówno miłośnikom nadmorskich spacerów, jak fanów aktywnego wypoczynku zainteresowanych atrakcjami turystycznymi w okolicy.

Więcej informacji na: https://vacationinvestments.pl/mieszkania/hel 

Nasi eksperci

Marcin Liberski

Dyrektor Sprzedaży Vacation Investments